• تغییر کاربری اراضی پاشنه آشیل فرسایش خاک در مازندران/ پای غیربومیان در میان است!
 • برگزاری پنجمین جشنواره شعر نوج در سوادکوه شمالی
 • دانشجو مظهر بصیرت، غیرت و بیگانه‌ستیزی است/ جهش از ۶ هزار شرکت دانش‌بنیان به ۲۰ هزار در انتظار دانشجویان انقلابی
 • انتظار خرید آثار و حمایت برای افزایش انگیزه شاعران
 • داوطلبان بازوان‌ پر توان خانواده بزرگ‌ هلال‌احمر/ طرح کاروان سلامت در سوادکوه اجرا شد
 • برگزاری ششمین جشنواره قرآنی در سوادکوه
 • سایه کرونا بر ماهیت شیشه‌ای گردشگری مازندران/ رنگ رکود اقتصادی آبی می‌شود؟
 • مردم را درتصمیمات اقتصادی غافلگیر نمی‌کنیم/ دنبال رفع تحریمها هستیم
 • شایستگی، تعهد و تخصص ملاک انتخاب مدیران/ اگر کسی توان کار را ندارد، کنار بکشد
 • چالش پایداری در مدیریت منابع آب/سد فینیسک؛ منابع آبی کشور را تهدید می‌کند
 • خلأ مرجع قیمت‌گذاری برنج؛ دستاویزی برای جولان واسطه‌ها/بازار، تنظیم نیست!
 • امدادرسانی هلال احمر سوادکوه به ۶۳۸ نفر در ۸ ماه نخست امسال
 • آقای استاندار! انتظار از شما، رفتار انقلابی است/ در انتصابات، “صلح اول به از جنگ آخر” را لحاظ کنید
 • رونمایی و اکران تله فیلم «پای پرواز من» در مازندران
 • ممنوعیت مازوت‌سوزی؛ مطالبه‌ای روی زمین مانده!/گوگردزدایی؛ حداقل انتظار مردم و رسانه‌ها از مدیران نیروگاه نکا
 • تصاویر/ دومین یادواره «۲۳ شهید رسانه استان مازندران»
 • اصحاب رسانه امروز در خط مقدم نبرد با دشمن هستند
 • تجلیل از فعالان حوزه کتاب سوادکوه
 • اجرای هزار برنامه هفته بسیج در سوادکوه
 • بحران آب، سونامی رعدآسا/دولت و ملت تا دیرنشده چاره‌اندیشی کنند
 • افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کارگری شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه
 • تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی با ۳ کالای اساسی چه کرد/وقتی جهانگیری «سوپرمن» شد!
 • امیدواری به فراهم شدن زیرساخت تولید و اشتغال در سوادکوه
 • فرق بین حرف با عمل و پرگویی با بی‌ادعایی!/ افق تابناک در انتظار ملت مقاوم ایران
 • ثبت‌نام ۳۰ هزار متقاضی طرح مسکن ملی در مازندران
 • قهرمانی مقتدرانه مازندران در مسابقات شنا آب‌های آزاد کشور
 • خانواده، نقطه آغازین ایجاد عشق به کتابخوانی/علت عمده کتاب گریزی در جامعه چیست؟
 • آقای استاندار! منتظر اقدام انقلابی تان در بهبود وضعیت استان هستیم
 • مازندران با وجود ظرفیت‌های فراوان نباید بیکار داشته باشد
 • تصاویر/ پایان ۳۶ سال گمنامی آلاله خوشنام مازندرانی
 • ۲۱ دی ۱۳۹۸؛ ساعت ۱:۵۲
  کد خبر: 218
  بازدید: 0 views
  امام جمعه زیراب:
  محاسبات غلط ترامپ جهان را به آشوب کشاند/خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه می‌یابد
  امام جمعه زیراب با اشاره به بیانات رهبری، مهم‌ترین ویژگی سردار سلیمانی را اخلاص او عنوان و بر لزوم تحقیق و پژوهش در رفتار و کردار اجتماعی و سیاسی و فردی سردار سلیمانی تأکید کرد.

  به گزارش پیام سوادکوه، حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی، در خطبه‌های نماز جمعه شهر زیراب، با تسلیت شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیهم و با اشاره به مدافعات حضرت زهرا علیه دشمنان خدا، از جمله نقاط ضعف و عوامل سقوط جامعه بعد پیامبر را نفاق برشمرد و افزود: مردمی که تا پیش از پیامبر دارای فرهنگ مبتذلی بود و فرزندان خود را زنده به گور می کرد در طی ۲۳ سال متحول شدند اما پس از رحلت پیامبر دوباره سقوط کردند.

  وی با بیان اینکه مردم در زمان حضرت موسی به میدان آمدند و خدا نیز نعمت خود را شامل حالشان کرده و فرعون را در نیل غرق ساخت، گفت: اما قوم بنی‌اسرائیل به یکباره این گذشته را فراموش و شروع به تطهیر طاغوت کردند و در مردم صدر اسلام نیز با پیامبر تحول عظیمی ایجاد شد اما پس از رحلت سقوطی هلاک کننده داشتند و بخش کثیری از مهاجر و انصار امتحان خود را بد پس دادند و علی و ولی خود را کمک نکردند و ما آسیب دیدیم و از همین رو است که هزارو۴۰۰ سال است که استکبار جهانی کشورهای اسلامی را اشغال می‌کند و به امت اسلام گاو شیرده می‌گوید.

  امام جمعه شهر زیراب در رابطه با اینکه چرا غدیر به سقیفه تبدیل شد و امامت به خلافت و سپس سلطنت تغییر یافت و مردم هم بدون مقاومتی این امر را پذیرا شدند و در برابر چنان جسارت عظیمی که بر فاطمه زهرا، سید نسا العامین روا رفت کسی حرفی نزند، با اشاره به مدافعات فاطمه زهرا، افزود: در دل‌های آنها مرض بود اما در برابر پیامبر جرات بیان نداشتند و بعد از رسول خدا نفاق درونی خود را ظاهر کردند.

  رضایی با بیان اینکه بزرگ‌ترین ضربات را منافقان بر پیکر اسلام زدند، خاطرنشان کرد: منافق کسی است که در لباس دین، انقلاب و نظام ضربه می‌زند و کسی او را نمی‌شناسد و از خودشان چیزی نشان نمی‌دهند اما در زمان فتنه باطن خود را مشخص می‌کنند و دشمن‌شناسی همین است که نفاق را بشناسیم و انقلابی واقعی را از ادای انقلابی تشخیص دهیم که البته کار سختی است.

  وی با بیان اینکه در هفته اخیر دو بهت مردم ایران، خاورمیانه و جهان را درنورید، یکی از آنها را ترور سردار سلیمانی برشمرد و گفت: ترور سردار سلیمانی کار احمقانه‌ای بود که ترامپ انجام داد و خدارا شکر می‌کنیم که دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داد؛ ترامپ می‌توانست ترور سردار را به واسطه نوکران جیره‌خورش انجام دهد اما با پهباد می‌زند و بلافاصله ترور را بر عهده می‌گیرد و اگر غیر این رخ می‌داد، خون سردار به هدر می‌رفت و این دقیقا همان حماقتی است که یزید در به شهادت رساندن امام حسین علیه السلام انجام داد.

  امام جمعه شهر زیراب با بیان اینکه این سوء برداشت و محاسبات غلط ترامپ، ما و منطقه و جهان را به آشوب کشاند، افزود: هر بلایی که بشر می‌کشد از تروریسم جهانی به سرکردگی امریکا و صهیونیست است.

  این مسئول بهت دوم را تجلیل، تکریم و احترام تشییع جنازه این مرد بزرگ برشمرد و تاکید کرد: خون او مطمئنا امریکا و صهیونیست را غرق می‌کند و او با خون خود مسیر تاریخ را عوض کرده و این حضور میلیونی امت اسلام در کاظمین، بغداد، نجف، اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان بیانگر تغییر و رشد بلوغ سیاسی است که در دنیا ایجاد شده است.

  رضایی با بیان اینکه دشمنان با هجم عظیم تبلیغات خود دروغ را راست نشان می‌دهند، این واقعه را موجب نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمن دانست و گفت: جان تازه‌ای در راه رسیدن به آزادی در سراسر دنیا ایجاد شده است.

  وی با اشاره به بیانات رهبری، مهم‌ترین ویژگی سردار سلیمانی را اخلاص او عنوان و بر لزوم تحقیق و پژوهش در رفتار و کردار اجتماعی و سیاسی و فردی سردار سلیمانی تأکید کرد و افزود: ایشان در همه شئونات زندگی خود حتی در جنگ حدود الهی را رعایت می‌کرد و عامل به قرآن بود.

  امام جمعه شهر زیراب با بیان اینکه سردار سلیمانی در مسائل سیاسی، اهل هیچ جناحی نبود، خاطرنشان کرد: اما نباید از این عبارت سوء برداشت شود چرا که ایشان انقلابی و انقلابی‌گری خط قرمز ایشان بوده است و نسبت به کسی حب و بغض نداشت؛ برخلاف کسانی که مدعی عمل فراجناحی هستند اما در عمل جناحی عمل می‌کنند و به جای انتخاب افراد دلسوز، متعهد، توانمند، عالم و انقلابی افرادی را به‌عنوان مسئول انتخاب می‌کنند که در جناح آنها هستند.

  این مسئول با اشاره به سخنان رهبری وظیفه آحاد ملت در جمهوری اسلامی را دشمن‌شناسی، شناخت نقشه‌های دشمن و شناخت راه‌های مقابله با دشمنان دانست و گفت: سردار سلیمانی این ویژگی‌ها را داشت و شجاع خردمند بود.

  رضایی ضمن اشاره به حمله موشکی سپاه و با بیان اینکه پیش از پرتاب موشک با عملیات سایبری رادارهای امریکایی را کور کردند، گفت: این امر برای کشور امریکا که مدعی پیشرفت در این زمینه است بسیار مهم بوده و ایرانی که تا چهل سال پیش نوکر امریکا و حتی توان ساخت فشتگ کلاش را نداشت امروز به جایی رسیده که تنها کشوری است که بعد حدود ۷۰ سال به پایگاه نظامی امریکا حمله می‌کند.

  وی با تأکید بر سخن رهبری مبنی بر اینکه دوران بزن درویی تمام شده است، گفت: انگلیس خبیث و امریکا، هروقت و هرزمان که دلشان می‌خواست نقاط حساس هر کشوری را می‌زدند و کسی قدرت پاسخ نداشت اما اکنون مردم دنیا توجهشان به این امر جلب شد که ملتی به نام ایران انقلاب کرد و بعد چهل سال به چنان خودکفایی‌ای رسیدند که بدون اتکا به ابرقدرت‌های دیگر وقتی امریکا بزند، ایران نیز می‌زند و هنوز این مسیر ادامه دارد.

  امام جمعه شهر زیراب مهم‌ترین اصل عاقبت بخیری را با اشاره به سخن سردار سلیمانی پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و دلدادگی به رهبری اعلام کرد و افزود: حفاظت از نظام اسلامی به معنای خدمت، دینداری و تقوا و حمایت از ولی فقیه برای حمایت از دین، قرآن، اسلام، ایران، عزت و شرف است و ولایت‌مداری یعنی دشمن خدا، اسلام و بشریت را دشمن خود بدانیم.

  این مسئول با بیان اینکه سیل یک امر طبیعی است، با اشاره به بدهکاری میلیاردی شهرداری زیراب گفت: هرچند اشتباهاتی نیز در این زمینه بوده است اما مردم زیراب نباید تاوان این امر را بپردازند؛ مردمی که نجیب هستند و همیشه در صحنه بوده و در تمام عرصه‌ها از خودگذشتگی نشان دادند و استاندار و نمایندگان در این زمینه تلاش کنند و شهردار و شهرداری ما را تنها نگذارند.

  رضایی با بیان اینکه تریبون نماز جمعه محل بیان گرفتاری و مشکلات مردم است، در رابطه با رفع مشکل شهرداری زیراب گفت: از مسئولان کشوری و استانی می‌خواهیم که به فریاد ما برسند؛ ما به همه مراجعه کردیم اما نتیجه‌ای نداد و ما این بی‌اعتنایی را تحقیر خود می‌دانیم، چرا به فریاد این مردم نجیب نمی‌رسید؟ صدای کمک‌خواهی ما بلند است، شهرداری تاکنون یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را پرداخت کرده و تمام ماشین‌آلات را فروخته است اما در توان شهر نیست که همه بدهکاری را پرداخت کند و برای اینکه دچار چالش بیشتری نشویم، این مسئولان به داد ما برسند.  بر چسب ها:
  

  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
  5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
  نام *
  ایمیل *