• مازندران پربارش اما تشنه/منابع آبی داریم، مدیریت نداریم
 • ماجرای عنایات امام حسین(ع) به شهداء
 • مصرف بنزین روی خط قرمز/اقدام عاجل نشود باید به فکر واردات بود
 • آیین‌های عاشورایی در سرزمین علویان/ قدم قدم با نوای یا حسین(ع)
 • اعلام برنامه وداع، تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۵ شهید مدافع حرم
 • مافیای فساد فقط با جریان جهادی در همه عرصه‌ها قابل جراحی است/ اژدهای چندسر فساد را تنها با شجاعت انقلابی باید از پای درآورد نه با تعارف!
 • عصبانیت و تمسخر جریان اشرافی از مدیریت جهادی در مناطق سیل‌زده
 • طرح «تمام» و اما اگرهای ناتمام/ اینجا کسی تاب خلاقیت‌ ندارد!
 • پاسکاری سلامت مردم در گرانی محصولات مواد غذایی/گرمای تابستان بهانه‌ای برای فروش کالاهای تاریخ گذشت
 • صادرات با دست و پای بسته/ تولید و صادرات کوک نیستند
 • دولت الکترونیک، ضرورتی حیاتی در ایران با حرکت لاک‌پشتی/دولت سیزدهم مصمم به جهش هوشمندانه با خدمات‌دهی حداکثری به مردم
 • سوادکوه در ایام محرم میزبان شهید خوشنام می‌شود
 • غدیر رمز جاودانگی اسلام و تکامل انسان‌ها/امام علی(ع)، الگوی همه انسان‌ها برای همه فضیلت‌ها
 • بیداد ترک فعل در موضوع “حجاب”/ نقض قانون الهی نباید با بی‌عملی ضابطان و دستگاه قضاء، به رویه عادی و عمومی در آید
 • اینجا برنج‌های غربتی نقاب ایرانی به‌صورت می‌زنند/پشت پرده «تخلیط» برنج چه کسانی هستند؟
 • اقتصــاد کشاورزی‌محور، نیازمند سازماندهی برای خودکفایی محصولات استراتژیک/ گسترش صنایع تبدیلی، راهبرد بهینه‌سازی کشاورزی مازندران
 • زمان واریز یارانه تیرماه اعلام شد
 • عید قربان، روز اوج بندگی و تجلی ایثار ابراهیمی/وحدت؛ مهمترین درس عید بندگی
 • وقتی جریان غربگرا و اشرافی از کارنامه رئیسی احساس خطر می‌کند
 • کرونای تازه‌نفس شده حریف می‌طلبد؛ اسیرش نشویم!
 • چوب حراج به جایگاه مدیریت در مازندران/ جریان انتصابات بر مدار چه گروه‌هایی می‌چرخد؟
 • معمای پیچیده خودروهای لوکس دپو شده در گمرکات مازندران/سازمان اموال تملیکی تکلیف را مشخص کند
 • اَبَرناقض حقوق بشر!/ چرا آمریکا صلاحیت لازم برای ادعاهای حقوق بشری را ندارد؟
 • چهره بدون رُتوش حقوق‌ بشر آمریکایی/ کشوری که بزرگترین ناقض حقوق بشر در ابعاد داخلی و بین‌المللی است
 • حجاب؛ این واجب خدا را دریابید/ همه در مقابل بی‌حجابی مسئولند
 • امکانات تفریحی دولت در اختیار زوج های جوان قرار گیرد
 • بی‌آبی شالیزارهای ۱۵ روستای مازندران| آیا خشک‌سالی نزدیک است؟
 • شهید بهشتی؛ ایدئولوگ و ایده‌آل نظام اسلامی/ انقلاب اسلامی و قوه قضائیه عدالت‌گستر، آرزوی سیدالشهدای انقلاب
 • کجاها باید ماسک بزنیم/ اهمیت دوز سوم و چهارم واکسن کرونا
 • افزایش اعتماد به کمیته‌امداد و نقش موثر محرومیت‌زدایی
 • ۳۱ تیر ۱۳۹۹؛ ساعت ۲:۰۵
  کد خبر: 2539
  بازدید: 0 views
  می‌بینند، می‌فهمند، اما فی قلوبهم مرض‌اند
  پاره‌بینان تنها چیزهایی را می‌بینند که می‌خواهند و چیزهایی را نمی‌بینند که نمی‌خواهند، در نتیجه هیچگاه با افق‌های حقیقت مواجه نشده و در ظلمت تنگ نظری و غفلت خودخواهانه باقی می‌مانند و بیماری‌شان تشدید می‌شود.  

  به گزارش بلاغ، این روزها بوضوح می‌توان گروهی را دید که یا بیمارند و یا به ورطه بیماری و نابودی تدریجی وجدان و انسانیت کشانده می‌شوند، هرچند دارای ظاهری شیک و آنکادره با ادا واطوارهای خاص و حق بجانب هستند و غالباً دروغ‌ها را چنان با ظاهری فریبنده و بزرگ می‌گویند و با صدای بلند تکرار می‌کنند که کمتر به شنونده جرات شک و تردید می‌دهند.

  ماجرای صدور حکم سه شرور و زورگیری که با قمه به مردم حمله کرده و با مجروح کردن مغازه داران زورگیری می‌کردند و به ناموس مردم تجاوز کرده و بعد کاشف بعمل آمد که با حضور فعال در اغتشاش و فتنه سال ۸۸، میدانداری کرده و به آتش زدن بانک‌ها و پمپ بنزین‌ها و… معترف شده و اظهار داشتند که در خارج از کشور آموزش دیده و با سرویس‌های امنیتی و جاسوسی بیگانگان ارتباط داشته و دستورات آنان را در تخریب گسترده و تحریک مردم با دریافت دلارهای مزدوری به اجرا می‌گذاردند و سرانجام در حین ارتکاب مجرمانه و زورگیری از یک خانم آنهم در روز روشن توسط اقوام این خانم دستگیر شده و با محاکمه و حضور وکیل به اعدام محکوم شدند.

  سطح و حجم تخریب اقدام‌های این سه نفر و تحریک به تخریب از سوی آنها در آن حدی بود که نتیجه آن، خسارات نجومی در سطح ملی را رقم زد.

  اینکه فرد یا افرادی اقدام به جرائمی اجتماعی و ایجاد رعب و وحشت کنند و عده‌ای را مورد ایذاء و آزار خود قرار دهند و امنیت عمومی را مخدوش کنند و برای رهایی از پیامدهای قضایی و جزایی اقدامات خود با استفاده از ابزارهایی رهایی یابند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و تحقق عدالت امکان ناپذیر و داستانی باورناپذیر خواهد بود.

  حال اگر محاکم قضایی بر روال قانونی بخواهند حکم را مورد تجدیدنظر قرار دهند، مسئله‌ای نیست و هیچ نباید به اذهان مردم راه یابد که این تجدیدنظر براساس فشارهای پیرامونی و رسانه‌ای و یا احیاناً جوسازی‌های چند سلبرتی صورت می‌گیرد که بواقع سم خطرناکی است که نمی‌توان از آثار مهلک آن جلوگیری کرد.

  آنچه که فوق‌العاده در میان دنیایی از هیاهوی تبلیغاتی و جنجال‌های هدفمند مهم است، نگاه درست و موشکافانه آحاد مردم به‌خصوص نخبگان و فرهیختگان جامعه به مسائل داخلی ایران و جهان و نوع جبهه‌گیری بیگانگان با مسائل کشور ما و قرار گرفتن عده‌ای در داخل کشور در اجرای سناریوهای دشمنان انقلاب است.

  آنانی که هزاران نکته مثبت و انسانی و منحصر بفرد این کشور و ملت ایران و نظام اسلامی را نمی‌بینند و تحت تدبیر بیگانگان وارد میدانی می‌شوند که صحنه‌گردان اصلی آن دشمنان دین و دنیای این ملت هستند، نمی‌توان به آنها اعتماد کرد و آنها را که همواره برای اجرای نقش نیابتی، تخریب بنیان اعتقادی ملت مسلمان را مورد هدف قرار می‌دهند، سرزنش نکرد و آنان را خائن عامد یا جاهل ندانست.

  به چند مورد امیدبخش که توسط بنیادها و نهادهای غیر دولتی در کشورمان انجام می‌شود و چیزی جز زیبایی و تلاش انسانی برای خدمت به جامعه ایرانی است توجه فرمائید تا روشن گردد که چرا این اقدام‌های فوق‌العاده به چشم عده‌ای مدعی نمی‌آید، آنگاه مثل مگس می‌روند و روی زخم‌هایی از جنس بی‌قیدی‌ها و لاابالی‌گری‌ها می‌نشینند و عفونت را ترویج و گسترش می‌دهند.

  مدیرعامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) چند روز قبل گفت: در سال گذشته طرح‌های اشتغال محور بنیاد ۳۰ هزار طرح بوده، با توجه به اینکه در سال جهش تولید قرار داریم امسال به ۶۰ هزار طرح رسیده است و اکنون روزانه ۳۰۰ طرح اشتغال محور در کشور در حال اجراست.

  سید امیرحسین در ادامه اظهار کرد: در ابتدا مقام معظم رهبری از بنیاد برکت دستور ساخت یک هزار مدرسه در کشور صادر کردند و تا مهر امسال یک هزار و ۹۰۰ مدرسه به بهره‌برداری می‌رسد.

  وی افزود: در سایر بخش‌های عمرانی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ مسجد و موسسه فرهنگی، بیش از ۱۲ بیمارستان و بیش از ۲۴۰ خانه سلامت و بهداشت در کشور ساخته‌شده است.

  مدیرعامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ساخت ۴۰ هزار واحد مسکن محرومین در کشور خبر داد و گفت: آب‌رسانی به یک هزار روستا آغازشده که تاکنون به ۵۰۰ روستا آب‌رسانی انجام شد.

  مدنی بابیان اینکه ۴۷ هزار طرح سحاب در روستاهای کشور اجراشده است عنوان کرد: در قالب این طرح اشتغال‌زایی در ۸ هزار روستا در حال انجام است.

  و یا به این خبر توجه فرمائید: پس از تصمیمات به موقع قوه قضائیه در اعطای مرخصی به بیش از ۱۱۴ هزار زندانی در موج اول همه‌گیری بیماری کرونا، با همکاری مشترک سازمان زندان‌ها و بنیاد مستضعفان، تفاهم‌نامه ای امضاء شد که بر مبنای آن ۲۵۷۴ زندانی جرایم غیر عمد و جرایم مالی از زندان آزاد می‌شوند و به آغوش خانواده بازمی‌گردند.

  اعلام خبر توزیع بیش از ۳میلیون سبد کالا بین محرومین و آسیب‌دیدگان از کرونا از سوی گروه‌های مردمی در اجابت دعوت مقام معظم رهبری با عنوان رزمایش مواسات و کمک مومنانه، که صحنه‌های زیبایی از همدلی و اتحاد و وفاق ملی بر محور ولایت را به نمایش گذارد، چگونه این حرکت حماسی و بی‌نظیر از سوی سلبرتی‌های نق‌زن و غرولندکن دیده نشد و گوش‌شان هیچ‌یک از آهنگ مومنانه این ملت را نشنید، اما همین چشمانی که سرکوب ددمنشانه دولت‌های آمریکا و اروپا در برخورد با مردم خودشان را نمی‌بیند و صدای مظلومیت و شکسته شدن استخوان معترضان به‌جان آمده این کشورها را نمی‌شنود، فوراً برای بازی در زمین دشمنان ملت ایران و بشریت می‌دود و گوشش همواره برای شنیدن فراخوان‌های این شیاطین تیز و آماده است؟!.

  چه زیبا و گویا و رسا قرآن مجید در آیات ابتدایی سوره بقره وصف این گروه را نمود که هنگامی با اهل ایمان این گروه مواجه می‌شوند، می‌گویند ما ایمان آوردیم و چون با شیاطین خلوت می‌کنند، می‌گویند: بدون شک ما باشمائیم، ما با تظاهر به ایمان، مومنان را مسخره می‌کنیم؛ آنگاه خداوند می‌فرماید: خدا آنان را به کیفر این کار منافقانه در دنیا و آخرت عذاب خواهد کرد و آنان را در سرکشی و تجاوزشان مهلت می‌دهد تا در گمراهی‌شان سرگردان و حیران بمانند.

  قرآن در توصیف آنانی که شیاطین را دوست خود برمی‌گزینند، می‌فرماید: آنان کر و لال و کورند و از گمراهی و ضلالت به سوی هدایت و حقیقت باز نمی‌گردند، چراکه در دل آنان بیماری نفاق است (فی قلوبهم مرض، فزادهم‌الله مرضا و لهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون).
  بنابراین، اگر این گروه به خود نیایند و متنبه نشوند و به راه خداوند و ملت و نظام خویش باز نگردند، هیچ چیزی و هیچ کسی نمی‌تواند آنها را نجات دهد و از مرداب ضلالت و تباهی برهاند. سلبرتی‌ها و هم مدعیان دروغین! فرصت را دریابید که زمان را نمی‌توان بازگرداند و به جبران مافات پرداخت. پشیمانی در وقت نامعلوم توبه دیگر سودی به حال‌تان نخواهد داشت.
  محمداسماعیل امام‌زاده  مرجع : بلاغ

  بر چسب ها:
  

  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
  5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
  نام *
  ایمیل *