• اجرای ۲۵۰ برنامه هفته بسیج در سوادکوه/تفکر بسیجی نسخه شفابخش حل مشکلات جامعه است
 • جهاد یعنی رفع تشنگی از میلیون‌ها ایرانی عطشان/ نتیجه کار جهادی، رفع تنش آبی کامل ۱۰۰ شهر از ۳۰۰ شهر کشور طی یک‌سال
 • سخت، مثل زندگی مادران انتظار/این خانه روایت دیگری از زینب(س) و کربلا را به تصویر می‌کشد
 • پایان ۳۸ سال فراق و چشم‌انتظاری مادر شهید در سوادکوه
 • تصاویر/ اجتماع امت رسول‌الله(ص) در سوادکوه
 • موش را چه رسد به مصاف شیر/ اقیانوس ملت حماسه‌ساز ایران آشوبگران را نابود کرد
 • تصاویر/ راهپیمایی مردم سوادکوه در محکومیت حرکات هنجارشکنانه
 • تصاویر/ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سوادکوه
 • برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در سوادکوه
 • امنیت برای امنیت‌شکنان تا کی؟!/ ترک فعل برخی مسئولان موجب گسترش اغتشاش آشوبگران شده است
 • اینجا سدها متولد نمی‌شوند/باید برای باران مرثیه خواند
 • فیلترینگ؛ اقدام جدید اینستاگرام!
 • صدور آنی برگ گذر ویژه اربعین از امروز/ مشکلات سامانه “پلیس من” برطرف شد
 • اربعین، مقدمه الظهور
 • مازندران هوشمند در دستور کار وزارت ارتباطات/قول وزیر به مردم یک روستا برای اتصال به اینترنت
 • ساخت ۳ پالایشگاه ۳۰۰ هزار بشکه‌ای در کشور/دولت سیزدهم ۶۰ میلیارد دلار تبادلات اقتصادی ایران را افزایش داد
 • سفرهای استانی، فرصتی طلایی برای تعمیق روابط دولت و ملت/ تعیین‌تکلیف نهایی پروژه‌های نیمه‌تمام در دور دوم سفرها
 • رمزارزها، تحول‌آفرین در مناسبات اقتصادی و دنیای جدیدی برای کلاهبرداران/ لزوم تدبیر جدی دولت برای امنیت‌بخشی به جامعه
 • مقاومت، آغاز یک پایان/ آزادگان با تحمل همه مصائب اسارت، قهرمانان شرف و عزت ملی ایران
 • آزادمردانی از جنس ایثار و مقاومت/آزادگان، سربلند از آزمون شجاعت و ایستادگی
 • ۸۰ درصد ظرفیت معدنی مازندران بکر و ناشناخته است/بازگشت رونق در گرو حمایت دولت
 • تحولات اقتصادی بدون برجام در یک سال فعالیت دولت/‌ از‌ رشد ترانزیت خارجی‌ تا کاهش رشد نقدینگی‌
 • مازندران پربارش اما تشنه/منابع آبی داریم، مدیریت نداریم
 • ماجرای عنایات امام حسین(ع) به شهداء
 • مصرف بنزین روی خط قرمز/اقدام عاجل نشود باید به فکر واردات بود
 • آیین‌های عاشورایی در سرزمین علویان/ قدم قدم با نوای یا حسین(ع)
 • اعلام برنامه وداع، تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۵ شهید مدافع حرم
 • مافیای فساد فقط با جریان جهادی در همه عرصه‌ها قابل جراحی است/ اژدهای چندسر فساد را تنها با شجاعت انقلابی باید از پای درآورد نه با تعارف!
 • عصبانیت و تمسخر جریان اشرافی از مدیریت جهادی در مناطق سیل‌زده
 • طرح «تمام» و اما اگرهای ناتمام/ اینجا کسی تاب خلاقیت‌ ندارد!
 • ۲ مهر ۱۴۰۱؛ ساعت ۷:۰۶
  کد خبر: 3199
  بازدید: 0 views
  موش را چه رسد به مصاف شیر/ اقیانوس ملت حماسه‌ساز ایران آشوبگران را نابود کرد

  به گزارش پیام سوادکوه؛ کاملاً روشن شد که ارباب صهیونیستی ضدانقلاب، با استیصال کامل از رویارویی با شیران انقلاب اسلامی، امید خود را متوجه عده‌ای مزدور اجیرشده نمود و برای آنان میلیاردها دلار خرج کرد تا پس از آموزش‌های متعدد در کشورهای مختلف، بتوانند علاوه بر کشته‌سازی در آشوب‌هایی را که در ایران به بهانه‌های مختلف راه خواهند انداخت، اموال دولت و ملت را به آتش کشند و خسارات نجومی وارد کنند و به صغیر و کبیر رحم نکنند و با ناجوانمردانه‌ترین روش‌ها، عمق قساوت خود را به نمایش بگذارند که هر بار دست از پا درازتر از قبل، بر شوم‌بختی خود هزاران لعنت را نثار خود می‌کنند که بفرموده حافظ علیه‌الرحمه: ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری.

  ضدانقلاب هرچه به سرشان بیاید، واقعاً حق‌شان است. آنها سزاوار تحمل هر نوع از سیه‌روزی و بدبختی هستند؛ چراکه هیچگاه از فکر و مغزشان و تاریخ حتی چهاردهه انقلاب اسلامی استفاده نمی‌کنند. اگر رجوعی گذرا به عقل خود بکنند، به این نتیجه خواهند رسید که با انقلاب اسلامی و آموزه‌های اسلام نباید مخالفت کرد و کم و کاستی‌ها را به حساب نظام و انقلابی گذارد که برای شکل‌گیری و استقرار آن، صدها هزار خون جوانان پاک و برجسته داده شد. تاریخ چهار دهه انقلاب نیز می‌گوید که آمریکا و صهیونیست‌ها به رغم همه تلاش‌ها و توطئه‌های روزانه‌شان علیه این انقلاب نتوانستند هیچ غلطی بکنند تا چه رسد به مزدوران اجیرشده‌شان.

  نمونه این تخریب و آشوبگری را طی سال‌های اخیر به کرات انجام دادند که اوجش در فتنه ۸۸ بود. در آنجا هم که همه توانائی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های خود را که پای کار آوردند، پس از ده ماه ماجراجویی، تنها مردم در یک‌روز و آنهم در ۹ دی ۸۸، کاسه و کوزه معاندان و ضدانقلاب را جمع کردند و آنچنان ترس و واهمه همه وجود ضدانقلاب را فرا گرفته بود که به سوراخ موش پناه بردند و در فتنه‌های بعدی و کنونی نیز تنها همچون خفاش، شبانه به شهر و اموال دولتی و مردمی حمله کرده و از رویارویی با مردم گریزان و فراری بوده و هستند.

  حرکت مردم متدین و وطن‌دوست کشورمان پس از نماز جمعه و حتی روز پنجشنبه در برخی شهرهای بزرگ، باید درس عبرتی برای آنانی باشد که براساس تحلیل غلط رسانه‌های معاند، تصور می‌کردند مردم ایران آماده یک تلنگر برای همراهی با آشوب‌گرانی هستند که سران آن، دست نشانده و مزدور بیگانگان و سرویس‌های امنیتی غرب و موساد اسرائیل هستند.

  به گواه همه آنانی که در دو روز اخیر شاهد حضور مردم در تظاهرات علیه فتنه‌گران بوده‌اند، مصلاهای نماز جمعه این هفته مالامال از جمعیت بود و آنانی که در طول سال چه بسا بدلائلی امکان حضور در نماز جمعه را نداشتند، این هفته جهت شرکت در تظاهرات برائت از آشوبگران و اعلام انزجار از آنان، همچنین اعلام آمادگی برای مقابله با سربازان اجیرشده بیگانگان، به نماز جمعه آمدند بگونه‌ایکه اغلب مصلاها دیگر جای ایستادن برای اقامه نماز نبود.

  این حضور حماسی، حاوی پیام‌های روشنی است که اگر اندکی عقل و اندیشه برای آشوبگران مورد استفاده قرار بگیرد، باید برای آنها درس‌های خوبی باشد. ابتداء اینکه مردم ایران بغایت متدین و دیندار هستند و وقتی جسارت به دین و قرآن و مساجد را دیدند بویژه آنکه مشاهده کردند که پرچم کشور و نمادهای حسینی به آتش کشیده شد، با تمام وجود به پای کار آمدند تا ثابت کنند برای صیانت از دین و آئین خود حاضرند هزینه بپردازند و حتی جان خویش را نیر تقدیم کنند چنانکه تاکنون هزاران بار این حقیقت خود را به اثبات رساندند.

  دوم آنکه، مردم ایران حفظ نظام اسلامی را از وظائف خود می‌دانند و هیچ چیز دیگری را با این مسئله قاطی و خلط نمی‌کنند حتی اگر بهانه فوت نمونه‌های مهسا امینی ناشی از تخلف و تعمد ماموری باشد، که این فرض متاسفانه از سوی عده‌ای بهانه و دستمایه مشارکت در جنایت و تخریب اعتبار فرهیختگی ملت بزرگ ایران شد.

  نکته سوم؛ قرار گرفتن در صف اشقیاء وفاسدان عالم و جداشدن از صفوف مردم متدین و باصفای ایران و گرفتار آمدن به طاعون سرسپردگی و دریوزگی بیگانگان همانند عناصری که به‌صورت کوتاه مدت و ابزاری مورد استفاده دشمنان ملت ایران قرار می‌گیرند و با اتمام تاریخ مصرف آنان، بمانند زباله‌ای با آنان رفتار می‌شود، است. در چهار دهه عمر انقلاب اسلامی، کم نیستند آنانی که به صف بیگانگان و دشمنان پیوستند و سرانجامی جز نکبت و نابودی عایدشان نشد. مخالفان و معاندان هرچه گنده و پرقدرت باشند، از خاندان پهلوی ثروتمندتر و مشهورتر نزد کشورها و قدرت‌ها نیستند. عاقبت این خاندان با میلیاردها دلار سرمایه غارت شده از ملت ایران را که به خارج منتقل کردند، باید عبرت خوبی برای نوجوانان و جوانان فریب‌خورده باشد. نکبتی که گریبان این خاندان خائن را فراگرفت،

  حجت دیگری بر عاقبت خائنان و مزدوران است. درنقطه مقابل، آنانی که در صف امت و فضیلت قرار گرفتند، توان و انرزی خود را در راه دین و کشور و ملت مصروف داشتند، چهره‌های محبوب و ماندگاری برای این کشور و بیش از همه، نزد خداوند هستند. نمونه فرماندهان جوان دفاع مقدس و سرداران: حاج قاسم سلیمانی، حاج حسین همدانی، شهید حججی و….

  چهارمین درس ارزشمند، رستگاری در اطاعت از خداوند و امامان معصوم در ذیل خدمت به انقلاب اسلامی است که سرانجام نیکبختی و خوشنامی را در این دنیا و رستگاری و سعادت را در آخرت نصیب شما می‌کند. فراوانند همانند شاهرخ ضرغام، معروف به “حر انقلاب” و مجید خدمت معروف به مجید سوزوکی، که علی‌رغم سوابق منفی، به آغوش اسلام بازگشتند و در مسیر خدمت به مردم به اسطوره‌ها‌یی بدل شدند که ستودنی و غبطه‌آور است.

  حماسه بزرگ روز جمعه از سوی مردم، فرصت طلایی را برای نوجوانان و جوانان فریب‌خورده بوجود آورد تا به اقیانوس مردم فداکار و قدرشناس بپیوندند و به جبران گذشته خود همت گمارند. خداوند راه توبه را باز گذاشته و تا دیر نشده بازگردید تا بیش از این دچار آسیب و راه بازگشت‌ناپذیر نشوید. یقین بدانید که دشمنان ایران پس از سوءاستفاده از شما، نابودتان می‌کنند؛ چراکه معتقدند وقتی شما به مردم خودتان خیانت می‌کنید، به دشمنان ملت‌تان وفادار خواهید بود؟!. سراب و وعده‌های دشمنان، فریب‌تان ندهد. هیچ جای دنیا، کشور خودتان نمی‌شود آنچنانکه هیچ مردمی به خوبی ملت بزرگ ایران، نجیب، صمیمی و قدرشناس نیست.  بر چسب ها:
  

  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
  5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
  نام *
  ایمیل *